Sektörde bir arkadaşınız var.
Bakar MakinaBakar MakinaBakar Makina
İş Günleri : 08.00 - 17.00
Esenyurt, İstanbul, Türkiye

Kurumsal

Bakar Makina Sanayi Ticaret

2009 yılında İstanbul Esentyurt’da Endüstriyel Infrared uygulamalar ve kurutma fırınları imalatı yapmak üzere kurulmuştur.

Firmamız ağırlıklı olarak Tekstil Terbiye, Otomotiv, Boya, Ağaç ve Mobilya, Kağıt, Isıtma, Gıda Pişirme sektörlerine yönelik, kapasite artırma ve enerji maliyetlerini düşürmeye yönelik uygulamalar yapmaktadır.

Stratejik Vizyon
Sistemik Yaklaşım
Müşteri Odaklılık
Esnek Planlama
Sorularınız için:  +90 212 858 19 23

Bakar Makina

Yerinde çözümler, kaliteli ürünler...
Hakkımızda daha fazla bilgi almak ister misiniz?  Kataloğumuzu İndirin

Müşteri Yaklaşımımız:

Dürüst, güvenilir, kaliteyi ön planda tutan, müşterilerimizle verimli ilişkiler kurarak, sorumluk aldığımız bir sistemle iş yapmaktır.

Koordineli çalışabilen, tecrübe ve sorumluluğa dayalı, yenilikçi, risk analizini iyi bilen, sorun ve engellerden çekinmeyen ve başarıyı paylaşmasını bilen yaklaşımda çalışmak ve üretmektir.

Takım Çalışması

İletişim Anlayışı

Güvenilir, hızlı geribildirim yapabilen, çözüm odaklı yaklaşan ve profesyonel bir anlayışla iletişim kurmaktır.

İnsiyatif alabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş, tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmektir.

Teslimat Süreci

Kalite Politikamız

Proje Yönetimi ve Otomasyon konularında bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren merkez ve şantiye kadroları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektedir.

Kategoriler

  • Kategori yok

Arşivler

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)
X