KURUMSAL

Bizi yakından tanıyın.

Bakar Makina, infrared, tekstil, kimya ve boya, otomotiv, ağaç ve ahşap, enerji, gıda, plastik, havacılık, cam, metal, kağıt ve matbaa sektörlerine yönelik kurutma teknolojileri ve anahtar teslim projeler üreten, tasarım, otomasyon ve mekanik imalatını kendi bünyesinde yapan, deneyimli mühendis ve teknisyen kadrosuna sahip olup 2009 yılından beri İstanbul / Esenyurt’da ki işletmesinde üretim yapmaktadır. Bakar Makina bu alanlarda proses tasarımları, proje yönetimi, proses ekipmanı imal ve temininden anahtar teslimi tesis kurmaya kadar her kapsamda hizmet vermektedir. Yeni teknolojilere açık ve deneyimli uzman kadrosuyla mevcut koşullara ve yapıya uygun teknik çözümler üretebilmekte ve her düzeydeki projelerde yöntemsel doğruluk ve optimal çözüm üretme hassasiyeti Bakar Makina’yı her geçen gün büyütmektedir.

Misyonumuz

Taahhüt ve terminlerimize sadık kalarak, Ar-Ge destekli; norm ve standartlar ölçeğinde kaliteli üretim yapmak ve müşterilerinin talep ettiği servis veya teknik desteği en hızlı ve en üst düzeyde vermektir.

Vizyonumuz

Kullandığımız ekipman ve materyallerin uygulama ve kullanımlarında personelimize nihai ürün noktasında müşteri ve personeline, uyumlu güvenle ve sağlıklı şartları sağlamak üzere gelişen teknolojiden maksimum ölçüde istifade etmektedir.

TR EN RU DE